KURUMSAL

HAKKIMIZDA

1990 yılında medikal sektörde faaliyete başlayan firmamız , kaliteli sarf ürünleri ithal etmeyi prensip edinmiştir. Kaliteli ürün sunmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak öncelikli hedefimizdir. Şirketimiz Müşterileri ile olan ilişkilerini Aile sıcaklığı içerisinde yürütmekte olup, onlara en kaliteli ve en hızlı hizmeti uzun yıllar boyunca sürdürmenin vermiş olduğu istikrar ile sektörde ki konumunu korumaktadır. 
 
İNCELER TIBBİ MAZLEME SAN. TİC. LTD. ŞTİ., geniş ürün portföyü, kaliteli ürünleri ve satış sonrası destek hizmetleriyle toplam kalite yönetimi ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sunmaktadır. Gerek satış, dağıtım ve pazarlamasını üstlendiği marka ürünlerle, gerekse de kendi markasıyla üretimini yaptığı ürünlerle rekabetçi fiyat avantajı sunmaktadır.
 
Bu yaklaşım ile, günün getirdiği ihtiyaçlara en son teknoloji, kalite ve servis ile cevap vermeyi hedefleyen İNCELER TIBBİ MAZLEME SAN. TİC. LTD. ŞTİ., sürekli değişim ve gelişim ilkeleri ile özellikle insan sermayesine, müşteri ilişkilerine ve kurumsal çözümlere yatırım yapmaktadır.
BİZE ULAŞIN
Fevzi Çakmak Mah. 10670. Sk, No: 26/C Karatay / KONYA
© Tüm Hakları Saklıdır. İnceler Tıbbi Malzeme.